Hizmetlerimize erişmek ve bunlardan yararlanmak için şartlar ve koşullarımızı kabul etmeniz gereklidir.
Bu kullanım şartları ve koşulları MISWATER web sitesinde geçerlidir. https://mis-water.com/
Siteyi kullanarak bu şartları kabul etmiş sayılavaksınız; Bunu kabul etmiyorsanız siteyi kullanmayın.
MISWATER kendi takdirine bağlı olarak bu şartların bazı bölümlerini istediği zaman değiştirme, düzeltme, ekleme veya kaldırma hakkını kendisine saklı tutar. Yapılan değişiklikler için bu şartları sürekli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Değişiklikleri yayınlandıktan sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri onaylamış ve kabul etmiş anlamına gelir. Bu şartlara uyduğunuz sürece, MISWATER size siteye girmeniz ve siteyi kullanmanız için sınırlı, münhasır olmayan ve devredilemeyen bir ayrıcalık tanıcaktır.
MISWATER, site üzerinden ek talimatlar, şartlar ve sözleşmeler içerebilecek çevrimiçi özellikler, ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Bu şartlar ek talimatlar, koşullar veya sözleşmelerle tutarlı değilse, bu ek talimatlar, şartlar veya sözleşmeler geçerli olacaktır.
Web sitemizi kullanımınızdan kaynaklanan veya web sitemizi kullanımınızla ilgili herhangi bir anlaşmazlık veya şikayet Türkiye Cumhuriyetinde yürürlükte olan yasalara tabi olacaktır.
Bunun nedeni genel merkezimizin Türkiye Cumhuriyetinde bulunduğundan kaynaklıdır.
18 yaşın altındaki reşit olmayan çocukların bu web sitesinin kullanıcısı olarak kaydolmalarına, herhangi bir işlem yapmalarına veya web sitesini kullanmalarına izin verilmez.
Web sitemizdeki ürünlerimizden veya hizmetlerimizden biri için ödeme yapmanız durumunda, sizden talep ettiğimiz tüm veriler doğrudan güvenli bir bağlantı aracılığıyla ödeme hizmeti veren şirkete aktarılacaktır.
Kart sahibi, tamamlanan işlemin bir kopyasını ve Satıcının politikalarının ve şartlarının bir kopyasını kendine saklama hakkına sahiptir.
Türkiye para birimi cinsinden (veya kararlaştırılan diğer para birimlerinde) Visa ve MasterCard’ın kredi ve banka kartlarını kullanarak elektronik ödemeleri kabul ediyoruz.