Teslimat / Nakliye / kurulum politikası
Türkiye Cumhuriyetindeki 150’den fazla şehir ve valilikte yer alan veya hizmet alanımız dahilindeki tüm şehirler için teslimat ve kurulum ücretsizdir.
Müşteri kapsama alanı dışında olduğunda kurulum işlemi yapmamaktayız. Müşteri kendisine uygun olan yöntemle nakliye maliyetini karşalayacaktır. Müşteriyle nakliye konusunda anlaşmazlık yaşanması durumunda kendisine ödediği tutarı ödemenin yapıldığı aynı araçlarla iade edilecektir.
Teslimat ve kurulum işlemleri genellikle kurulum için mevcut çizelgeye göre 1 ila 14 iş günü içinde gerçekleştirilir. Nakliye talepleri ise müşteriyle bulunduğu bölge için uygun nakliye araçları konusunda anlaşma sağlayarak 3 gün içinde gerçekleştirilir.
Kurulum işlemlerin tarihlerini planlamak için 1 ila 7 iş günü içinde müşterilerle iletişime geçilecektir.
Korona virüsü salgını ve mevcut koşullar nedeniyle bazı istekler gecikebilir ve bazı bölgelerin karantşna altında olması nedeniyle hizmet vermemiz mümkün olmamayabilir. Bu durumlardan etkilenen müşterilerin bütün ödemeleri siparişlerinin 7 iş günü içinde iade edilecektir.
Türkiye Cumhuriyetinde yürürlükte olan yasalar uyarınca MISWATER, OFAC (Yabancı Varlıkları Kontrol Ofisi) tarafından yaptırım uygulanan hiçbir ülkeye hizmet veya ürün dağıtmayacak veya tedarik etmeyecektir.
İşlemin birden çok kez yapılması, kart sahibinin banka ekstresinde birden fazla kez görünmesine neden olabilir.